ola pisze:A na brzuszku raz dziennie starczy?
trzeba jej nóżki trzymać żeby kołyski nie robiła.za chwilkę polubi.ola pisze:Bo Hania bardzo nie lubi teraz na brzuszku.
).No i zawsze miałam włączony monitor oddechu,żeby wiedzieć czy mała się za bardzo w tę poduchę nie wtuliła.
wiecej kladziemy na brzuszku tylko Hania czasami w ogóle jej nie podnosi - taki leniuszek. W dzień jak zasypia przekrecam ją. A w nocy wstajè i sprawdzam jak leży przy łóżeczku siedzę z tej "gorzej" strony.


dzisiaj już miałam pytać się lekarki ale mnie wkurzyła bo na kolkę nic nie pomogła. Tylko się śmiała że Hania ma dwa podbródki a jak na brzuszku leżała to że wygląda jak foka..
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości