Zestawy ubranek/wyprawka na allegro - czy warto?

Wózki, butelki, podgrzewacze, łóżeczka, ubranka, smoczki i wiele, wiele innych rzeczy dla naszych dzieci.

Zestawy ubranek/wyprawka na allegro - czy warto?

Postautor: szaraczarownica » 16 lut 2013, 21:00

Pytanie do mam, które skorzystały z takiej formy zakupu lub takich, które się nad nią zastanawiały ale ją odrzuciły. Czy warto/ nie warto? Czy jest sens kupować cały zestaw ubranek? Czy naprawdę się to opłaca?
Z jednej strony można mieć z głowy całą wyprawkę, ale z drugiej nie wszystko to, co się w takiej paczce znajduje musi nam pasować pod względem wyglądu lub przydatności.
Co na ten temat sądzicie?

Ja nie korzystałam i raczej nie skorzystam. Wolę kupować pojedyncze sztuki, bo wtedy wiem, że wszystko pasuje mi przynajmniej z wyglądu.
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14791
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Zestawy ubranek/wyprawka na allegro - czy warto?

Postautor: malaJu » 16 lut 2013, 21:32

ja kiedys chcialam.naprawde. ale moja wrodzona praktycznosc nie pozwolila mi kupic tych wszystkich dzinsow dla niemowlakow, welurkow, ktore nie sa przewiewne tych koronek, ktore nie sa maluchowi potrzebne. Ale owszem, czasem jakies madre zestawy widzialam. Tylko ta cena...
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Zestawy ubranek/wyprawka na allegro - czy warto?

Postautor: Audiolka » 16 lut 2013, 21:36

Ja kupiłam i mam w planach znowu coś upolować. Tyle tylko że dla starszego dziecka i przyznam, że jeszcze ani razu się nie zawiodłam. Ciuszki naprawdę fajne, niektóre rosną z dzieckiem, stan dokładnie jak w opisie aukcji no i cena.
Gdzie są kobiety, tam jest zamieszanie
Obrazek
Awatar użytkownika
Audiolka
Administrator
 
Posty: 3001
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:33
Lokalizacja: Uć/Łagiewniki
Has thanked: 41 times
Been thanked: 57 times

Re: Zestawy ubranek/wyprawka na allegro - czy warto?

Postautor: lmyszka » 16 lut 2013, 21:40

Ja tez korzystałam, nie dla niemowlaka ale jak Wiktor był starszy. Wiadomo, że z np. 20 ubrań nie wszystko sie załozy, ale cenowo i tak wychodzi świetnie. Często są to markowe rzeczy i w bardzo dobrym stanie. Trzeba upolować.
<3 Wiktor <3 14.06.2009
<3 Kacper <3 14.08.2013
Awatar użytkownika
lmyszka
Moderator
 
Posty: 11306
Rejestracja: 27 paź 2012, 20:02
Has thanked: 77 times
Been thanked: 104 times

Re: Zestawy ubranek/wyprawka na allegro - czy warto?

Postautor: Fuente » 16 lut 2013, 21:45

kusiło bardzo, ale ponieważ mamy w Łodzi tak fantastyczne szafingi, gdzie mogę wszystko pomacać, obejrzeć i zadecydować co chcę kupić, to nie korzystałam. Tylko szafing łódzki, plus to co dziewczyny wystawiały na forum i oboje z mężem jesteśmy zachwyceni tą formą... Na allegro kupiliśmy kilka rzeczy ale nie ubranka i nie w zestawach :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuente
Moderator
 
Posty: 6317
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:20
Has thanked: 42 times
Been thanked: 91 times

Re: Zestawy ubranek/wyprawka na allegro - czy warto?

Postautor: misia-misia » 16 lut 2013, 21:47

Ja chciałam kupić nieraz taki zestaw ubranek. Np w rozm 62/68/74. Ale jedno co mnie zawsze prostowało w tej decyzji to same aukcje. Na zdjęciu lalka w zestawie ubrań a tak naprawdę chodzi o same spodnie. Pełno zdjęć a w sumie np 10 ubranek.
Nie mówię, że tak jest na każdej takiej aukcji. Ale często spotykane. A druga sprawa - w takiej paczce często były ubranka które mnie nie interesowały.
Dlatego teraz szukam pojedynczo ale od tego samego sprzedawcy. Wybieram co chcę, co mi pasuje i już.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
misia-misia
SuperMama
 
Posty: 1755
Rejestracja: 28 paź 2012, 13:32
Has thanked: 1 time
Been thanked: 24 times

Re: Zestawy ubranek/wyprawka na allegro - czy warto?

Postautor: Audiolka » 16 lut 2013, 21:50

Fuente pisze: fantastyczne szafingi
to fakt, tylko że większość jest za mała jak dla mnie (tak tak wiem, machnij sobie kolejne dziecko, to się wpasujesz w rozmiar :mrgreen:
Gdzie są kobiety, tam jest zamieszanie
Obrazek
Awatar użytkownika
Audiolka
Administrator
 
Posty: 3001
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:33
Lokalizacja: Uć/Łagiewniki
Has thanked: 41 times
Been thanked: 57 times

Re: Zestawy ubranek/wyprawka na allegro - czy warto?

Postautor: martula_87 » 16 lut 2013, 22:56

szaraczarownica pisze:Ja nie korzystałam i raczej nie skorzystam. Wolę kupować pojedyncze sztuki, bo wtedy wiem, że wszystko pasuje mi przynajmniej z wyglądu.

Dokładnie mam tak samo i jeszcze
malaJu pisze:wrodzona praktycznosc nie pozwolila mi kupic tych wszystkich dzinsow dla niemowlakow, welurkow, ktore nie sa przewiewne tych koronek, ktore nie sa maluchowi potrzebne.
.

Chodź niektóre zestawy piękne są...
Dominik 8.05.2012
Awatar użytkownika
martula_87
SuperMama
 
Posty: 8645
Rejestracja: 28 paź 2012, 6:39
Has thanked: 242 times
Been thanked: 93 times

Re: Zestawy ubranek/wyprawka na allegro - czy warto?

Postautor: Pepsi » 17 lut 2013, 10:49

Ja z racji tego, że uwielbiam kupować dla Młodej nie odmówiłabym sobie tej przyjemności kupując taki zestaw. Zresztą w zestawach ubrań jest dla mnie jeden minus - często podoba mi się tylko kilka sztuk.
Obrazek

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego sie pragnie.
Awatar użytkownika
Pepsi
Moderator
 
Posty: 4032
Rejestracja: 02 lis 2012, 20:17
Has thanked: 12 times
Been thanked: 61 times

Re: Zestawy ubranek/wyprawka na allegro - czy warto?

Postautor: caixa » 17 lut 2013, 10:59

Ja się przyglądałam zestawom ale ostatecznie nic nie kupiłam. Z reguły połowa ubranek mi nie odpowiadała więc szkoda mi było pieniędzy.
Awatar użytkownika
caixa
SuperMama
 
Posty: 10676
Rejestracja: 16 lis 2012, 20:33
Has thanked: 40 times
Been thanked: 222 times

Re: Zestawy ubranek/wyprawka na allegro - czy warto?

Postautor: tulipan87 » 17 lut 2013, 11:18

caixa pisze:Ja się przyglądałam zestawom ale ostatecznie nic nie kupiłam. Z reguły połowa ubranek mi nie odpowiadała więc szkoda mi było pieniędzy.

Mogę się pod tym podpisać.
Ja brałam pod uwagę zestawy w rozm. 74-80-86 i póki co trafiałam na takie beznadziejnie skompletowane, np. ubranka letnie i jesienne w tym samym rozmiarze.
Ale moja siostra kupiła kiedyś taki zestaw dla 2 letniej wtedy córki, cenę wylicytowała bardzo atrakcyjną i ubranka były piękne. Jedyny minus - spodni w tej paczce było tyle, że nie wszystkie zdążyła małej założyć.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
tulipan87
SuperMama
 
Posty: 2579
Rejestracja: 01 gru 2012, 22:35
Lokalizacja: okolice Łodzi
Has thanked: 12 times
Been thanked: 26 times

Re: Zestawy ubranek/wyprawka na allegro - czy warto?

Postautor: Patrycja11 » 17 lut 2013, 12:51

malaJu pisze:le moja wrodzona praktycznosc nie pozwolila mi kupic tych wszystkich dzinsow dla niemowlakow
ja jak już gdzieś pisałam miałam dla Gabrynia takie dżinsy w rozmiarze 56 i nawet je nosił, serio.
Natomiast zestawów nie kupowałam z jednego powodu
malaJu pisze:ta cena...

Czasami takie kolosalne kwoty ludzie licytowali, że łatwiej i o wiele taniej było licytować pojedynczo.
I tak też robiłam.
Część dostałam od koleżanki, kolejną część wyszperała mi w ciucholandach i następna kupowałam w sklepie jak coś mi wpadło w oko :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: Zestawy ubranek/wyprawka na allegro - czy warto?

Postautor: Emi » 17 lut 2013, 18:31

Ja kupiłam dwa razy i sie nie zawiodłam. Ubranka były w bardzo dobrym stanie i długo służyły Adasiowi.
ObrazekObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Emi
Administrator
 
Posty: 3344
Rejestracja: 28 paź 2012, 9:18
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 19 times
Been thanked: 41 times

Re: Zestawy ubranek/wyprawka na allegro - czy warto?

Postautor: Komis Lenka » 17 lut 2013, 22:29

Witam drogie Mamy,

oczywiście można kupować na Allegro, ale myślę że warto skorzystać z komisu dziecięcego, ponieważ widzimy daną rzecz, możemy sobie wybrać co nam się podoba ( nie trzeba kupować w paczkach-mixach).Więc zachęcam do odwiedzenia mojego Komisu Lenka na retkini w Galerii Retkińskiej lub na widzewie w Galerii Widzewskiej.
A jeśli coś potrzebujecie a nie macie czasu podjechać można zadzwonić 515100688 i zapytać czy dana rzecz jest akurat na stanie. Oprócz ubranek oferuję szeroki wybór fotelików, laktatorów, zabawek, wózków, podgrzewaczy, bujaczków, mat edukacyjnych itp. Naprawdę nie warto przepłacać w sklepach, ponieważ dzieciaczki tak szybko rosną... zapraszam serdecznie
Komis Lenka
 
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2013, 22:20
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Zestawy ubranek/wyprawka na allegro - czy warto?

Postautor: Audiolka » 17 lut 2013, 22:43

Komis Lenka Jeszce jeden tego typu post, a skończy się ostrzeżeniem. Proszę czytać regulamin, a także zacząć pisanie na forum od wątku powitalnego.
Gdzie są kobiety, tam jest zamieszanie
Obrazek
Awatar użytkownika
Audiolka
Administrator
 
Posty: 3001
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:33
Lokalizacja: Uć/Łagiewniki
Has thanked: 41 times
Been thanked: 57 times

Re: Zestawy ubranek/wyprawka na allegro - czy warto?

Postautor: mls » 28 lut 2013, 15:29

Zestawy może są fajne, ale w większości to ubranka na wyjścia. Ja nie jestem przekonana do jeansów dla noworodka. Oczywiście sama miałam kilka par spodni (głównie materiałowe, 1 para to jeansy w rozmiarze 68) czy innych wyjściowych ubranek, sukienek. Dla takiego maluszka liczy się wygoda, więc z całego serca polecam body, pajace, rampersy, półśpiochy, śpiochy z bawełny :) Choć jak szukałam to zdarzały się zestawy bieliźniane :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
mls
 
Posty: 64
Rejestracja: 28 lut 2013, 12:56
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Zestawy ubranek/wyprawka na allegro - czy warto?

Postautor: niesia2708 » 23 cze 2013, 16:37

Ja nie kupowałam dużych zestawów. Raczej takie po kilka sztuk za nieduże pieniądze lub osobno na sztuki, ale u jednego sprzedawcy. Jak dla mnie w tych dużych zestawach na ogół były rzeczy niepraktyczne i do tego te ceny :roll:
Karolcia 19.07.2013
Misia 10.09.2017
Awatar użytkownika
niesia2708
SuperMama
 
Posty: 9164
Rejestracja: 28 lis 2012, 17:38
Has thanked: 62 times
Been thanked: 119 times

Re: Zestawy ubranek/wyprawka na allegro - czy warto?

Postautor: Kasia1978 » 11 paź 2013, 8:36

Przeglądałam ostatnio allegro i szukałam czegoś fajnego dla mojego malca 1.5 miesięcznego ale wszystko wydaje mi się jest do siebie podobne i mało praktyczne bo np. ja kupiłam zestaw gdzie miałam kaftanik z którego nie korzystam czy inne elementy zestawu które tylko podbijają liczbę składowych. Natrafiłam jednak na stronę gdzie znalazłam tylko wyprawki www.mumco.pl i byłam mile zaskoczona bo nie dość że ładnie podane to i bardzo praktyczne zestawy. Napisałam do tej firmy z zapytaniem o większy asortyment ale Pani poinformowała mnie że już pracują nad nowymi produktami. Fajnie że powstają takie produkty i to już coraz więcej polskich produktów :-).
Kasia1978
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2013, 8:23
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Zestawy ubranek/wyprawka na allegro - czy warto?

Postautor: malaJu » 11 paź 2013, 10:03

Kasia1978, bez reklam, proszę. Ktoś, kto loguje się tylko po to, by napisać jednego posta z linkiem z założenia jest nieuczciwy.
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times


Wróć do Wyprawka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości